Chorvatsko – kemp Solaris

No a je tu 5.8 2018 a my vyrážíme do Chorvatska do Zablače-kemp Solaris.Na netu jsem našel tento kemp a moc se mi líbil a tak už to zase valíme po dálnici tentokrát na Jihlavu a dolů na České Budějovice .

Opět projíždíme Rakouskem, a na noc zastavujeme na jednom velkém parkovišti u dálnice,kde už nocují další obytnáky a karavany a dokonce je tam i kemp.Tak si dáme malou večeři a jdem spát nebot nás čeká rano další porce kilometrů.

Slunce už pálí,a my už chceme být na místě.No cesta utíká velmi rychle i když máme starý obytnák,který si občas musí odpočinout jinak jede jak blesk.No a pomlau přijíždíme ke kempu Solaris.

Jdu se na recepci přihlásit a dostáváme parcelu kousek od krámu takže se nám to libí,aspon si mužem dojít na koupit a neni to daleko.Ani ki moři to nemáme daleko a tak když zastavím,připravím obytnák,jdem se vykoupat.

Kemp Solaris je opravdu super,velké kamínkové pláže,všude restaurace a nádherná procházka i projíždka na kole se nám velmi libí.A tak si tuhle dovolenou moc užíváme.Ale čas se nechýlil a my zas musíme domu,no tak zase příště přátelé….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *