Travel

Chorvatsko – kemp Solaris

No a je tu 5.8 2018 a my vyrážíme do Chorvatska do Zablače-kemp Solaris.Na netu jsem našel tento kemp a moc se mi líbil a tak už to zase valíme po dálnici tentokrát na Jihlavu a dolů na České Budějovice .

Opět projíždíme Rakouskem, a na noc zastavujeme na jednom velkém parkovišti u dálnice,kde už nocují další obytnáky a karavany a dokonce je tam i kemp.Tak si dáme malou večeři a jdem spát nebot nás čeká rano další porce kilometrů.

Slunce už pálí,a my už chceme být na místě.No cesta utíká velmi rychle i když máme starý obytnák,který si občas musí odpočinout jinak jede jak blesk.No a pomlau přijíždíme ke kempu Solaris.

Jdu se na recepci přihlásit a dostáváme parcelu kousek od krámu takže se nám to libí,aspon si mužem dojít na koupit a neni to daleko.Ani ki moři to nemáme daleko a tak když zastavím,připravím obytnák,jdem se vykoupat.

Kemp Solaris je opravdu super,velké kamínkové pláže,všude restaurace a nádherná procházka i projíždka na kole se nám velmi libí.A tak si tuhle dovolenou moc užíváme.Ale čas se nechýlil a my zas musíme domu,no tak zase příště přátelé….

2 komentáře: „Chorvatsko – kemp Solaris

 • Pane Sixta, už dlouho sledujeme Vase videa na youtube. Jsou skvělá, jste moc dobrý průvodce. Skvělé zpracované, není co dodat a ta hudba k tomu vybízí jet…. Posledně jsme sledovali vaše video do Řecka… Jezdíme tam od r. 2007, každý rok, ale autem. Jinak máme karavan, ale s tím jsme tam zatím nejeli. Proč Vám ale píšu je, že jste jeli přes Makedonii, kdybyste jen trošku odbočil na Skopii, tak tam je krásně město, uprostřed hor a úžasné přírody.. Vy jste zastavili v Táta v Maďarsku, taky krásné. Maďarsko je naše oblíbená destinací, obzvlášť Keszthely a Gyenesdias, také Sümeg….Řecko je naše srdeční záležitost… Ale jak píšu autem, po vlastní ose. Škoda, že jste nejeli až na Chalkidiki. Třeba na Sithonii, prostredni prst, Vourvourou…atd,,,, my byli i na Kasandre,také na Thassosu trajektem, ale Sithonie je krásná, hornata, piscite dlouhé pláže. rádi se tam vracime, vymachat děti pořádně v moři….Řekové neuvěřitelně milí. Zkuste někdy Makedonii, Skopii, nad ní kříž Vodno z r. 2002, monumentální stavba, nad mestem. Krásné, lidi projedou po dálnici, ani neví, co je za kopcem pár km….Jsme sice karavanisti, ale do Řecka jen autem,., Lancia Voyager, super cestovni auto pro rodinu s dětmi… Moc Vás pozdravuji, a pokud mi dáte zpětnou vazbu budu jen ráda. PS myslím, že v loni jak byl sraz v kempu Sport v Roznove pod Radhoštěm, jsme mohli potkat. Byli jsme tam tu dobu také a vy jste pak měl z toho video… Moc pozdravuji a mějte spoustu karavanovych skvělých cest!! Fandíme, tocte videa, jsou skvělé, pozdravuji Vás i paní. JV, BK

  Reagovat
  • Hezký den
   Moc mě mrzí že na tak krásnou zprávu reaguji až po roce,ale nevšiml jsem si ji.Děkuji moc za tip na Řecko, zajisté že se tam ještě někdy vypravíme, je tam nádherně, jen mě trochu odrazovali ti divocí psy ale jinak tam bylo nádherně. Tak at se daří a ještě jednou děkuji za milou zprávu…..

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *