Cyklostezky - cyklotrasy-krasná místa

Z Vysoké nad Labem do Hradce Králové 3.2.2024

Tak tu máme 3.2 2024 a my vyrážíme na malý výlet na kolách a to do Vysoké nad Labem a odtud po nádherné cyklostezce do Hradce Králové. Máte i na výběr do Pardubic, zaleží jen na vás kde vás to bude víc bavit. My jsme vyrazili do Hradce Králové. Auto jsme nechali na parkovišti u restaurace, kde vyborně vaří a vydali se dál po cyklostezce do Hradce Králové. Cesta vede krásnou přírodou a v tuto dobu tam skoro nikoho nepotkáte.

Projíždíte kolem Labe, které vás doprovází až do Hradce. Tady máte víc možností kam se vydat. Těch cyklostezek a tras je tu opravdu mraky. Únor neni až tak typický měsíc na kola,spíš tak na lyže,ale ručička teploměru ukázala +8 a tak se jelo. Foukal docela ostrý vítr v jednu chvili ale i tak se nám to moc libilo. Po nádherných cyklostezkách jsme dojeli až na náměstí.

Tam jsme si dali takový malý oddych a jelikož se začalo stmívat,vyrazili jsme zase zpět k autu abych ty cyklostezky zase našel,nebot jsem jel po paměti,bez navigace.V pořádku jsme zase dorazili zpět a zašli už večer do restaurace,Už toho moc k jidlu neměli,ale číšník se doslova překonával a hned nám vyjmenoval asi 6 jídel,které by pro nás připravil. Opravdu jsme si moc pochutnali a taky ho odměnili pořádným dýškem, děkoval a byl rád,že nám chutnalo.

Tak jsme v pořádku zase při tomto pošmourném počasí dorazili domu a paradně jsme si to užili a vy se mužete ted projet s námi na videu,tak doufám,že se vám bude toto krátké video libit…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *