Travel

Parkoviště Čížov a kemp Havraniky

Tak jsem vyrazil do malé vesničky Čížov kterou jsem našel na mapě abych si tam projel cyklostezky a trochu se odreagoval od všedních starostí.Ani jsem netušil jaká krása na mě čeká. Dorazil jsem na parkoviště, které je opravdu velké a vyrazil na kole vstříc novým dobrodružstvím…Po nějaké chvili jsem přijel ke strážni věži a ostnatemu drátu,který strážil hranici tehdejšího Českoslovenka. Opravdu jsem si to užil abyl jsem moc rád že to tu zustalo zachované….

Další cesta mě zavedla na nádhernou vyhlídku na Rakouské městečko a stejnojmenný hrad Hardegg.Opravdu nádhera,překrásné počasí,ticho a jen já,..to byla pohodička.No po chvili jsem pokračoval dál až na most který byl na Rakouské straně zatarasený a vstup zakazan.No nic,prohlídnul jsem si aspon z dálky hrad a zase se vydal zpět na parkoviště do Čížova. Aby toho nebylo málo,vyrazil jsem pěšky na túru a po cestách jsem si opět užíval nádhernou přírodu,jezero… a i studánku k občerstvení.

Nohy mi ale sami řekli,že už toho za dnešek mají dost a je čas na návrat.No co sed dalo dělat, pomalu jsem směřoval moji cestu zase zpět k autu.No byl čas vyrazit na další naplanovaný směr Havraniky,kde leží stejnojmenný kemp kde jsem se ubytoval.Trochu víc jsem musel kroutit volantem abych se tam vešel,ale nakonec se to podařilo. Majitelé byli vynikajicí,jidlo chutné,toalety čisté prostě lahoda. Ten samý den za mnou přijel muj kamarad s manželkou a společně jsme vyrazili na další cyklovýlet.Taky musel být člověk víc opatrný nebot cesta byla víc kamenitá a tak člověk musel davat větší pozor.

Pochvili jsme dojeli do Znojma,kde jsme si porohledli násměstí,dali kavu a pomalu vyrazili zase domů.

Tento čtyřdenní výlet se povedl,a všem Vám ho doporučuji…Podivejte se na video a napiště mi jak se Vám to libilo…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *