Travel

Jaroměřice nad Rokytkou 14.10.2023

Tak se vydáváme do tohoto hezkého města na zámek,kde už jsem párkrát byl ale hlavně se projet na kole po místních cyklostezkách.Bereme našeho „Matěje“ který nás a naše kola po takových výletech vozí.Cesta ubíha krásně až se dostaneme asi 20km od male vesničky Kondrác.No byla by to zajiždka,ale kvuli tak dobrému jídlu si ji uděláme a tak zajiždíme do místní hospudky na oběd. Je to vyhalšená hospoda,kde se stojí fronty na mjísto a jezdí se tam hlavně za řízkem a svíčkovou která nemá konkurenci.

Tak po oběde zase vyrážíme dál a za nějakou hodku jsme na parkovišti v Jaroměřicích nad Rokytkou. Jdeme se nejdříve projít po zamecké zahradě a pak už hurá na kolo.Vyražíme po cyklostezce směr Moravské Budejovice a cesta opravdu parádní.Ticho,klid,nikde nikdo no to se to jezdí.Počasí paradní na vylet,hlavně že neprší nebot všude po republice má pršet a jen tady v tomto kraji zatím nic.

Dorazíme do Moravských Budejovic a já se ženu na zámek a jaké zklamaní, na náměstí a po celém arealu zámku je pouť. Tisice lidí do mě vraží řev komediantů nebere konce a tak se zase pomalu vydáváme zpět.Ale i tak to byl paradní výlet a vy se na něho mužete podívat na videu a nebo příště vyrazit s námi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *