Cyklostezky - cyklotrasy-krasná místa

Praha – Radotín do Černošic a dál…. 10.2 2024

No a máme tu zase sobotu 10. 2 2024 i když na videu říkám že je 11.2 tak to jsem trochu popletl datum,ale to nevadí,my vyrážíme na další cyklo výlet a to do Prahy, prozkoumat další a další cyklostezky.Cesta z Poděbrad je velice rychlá,po dalnici do Prahy,tam to vezmem po okruhu,uhneme na Modřany a pak už na konci přes most do Zbraslavi a tam hledáme parkoviště až se nám to povede.

Další cesta již vede na kole přes lávku do Radotína,podjeme ji a míříme směr Černošice podle řeky.Je nádherné počasí, a taky někde dost lidí které sluničko vytáhlo na procházku a nebo na kolo.Cesta po krásné cyklostezce ubíhá velice rychle, projíždíme zahradkářskou koloniíí a pokračujeme dál do Černošic. Tady potkáme masopust,spousty stánků a taky lidí. No hlad nás doslova vehnal do místní restaurace kde jsme si dali obed a kavu.Celkem 1000kč za dva obědy kavu a malý zakusek.No co se dá dělat my opět vyrážíme dál.

Jelikož se začíná pomalu smrákat, tak otačíme kola a míříme zase zpět .Ale než se dostaneme k autu,pokračujeme dál směr Praha až ke zdymadlu Modřany.Nádherná cyklostezka a hrozně málo lidí.Tady jsme si chvilku odpočinuli a pomalu se vydáváme zpět k autu.Ujeli jsme něco přes 30km což nás stačilo, a my se už zase těšili kam vyrazíme příští tyden.

Tak se mužete podívat na pár fotek a video a také mužete vyrazit po našich stopách….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *