Cyklostezky - cyklotrasy-krasná místa

Německo – Senftenberg- 16.4 2023

Tak tu máme sobotu 16.4 2023 a počasí je nevlídné. Zamračeno, ale člověku se nechce sedět doma a tak pátrám po mapě kam se vydat i v tak špatném počasí a štěstí mi přeje. Nacházím město Senftenberg, které je obklopeno jezery a cyklostezkami. Přesně to, co hledám. Balíme kola a vyrážíme do zamračeného Německa. Cesta nám uběhla docela dobře a já parkuji kousek od jezera. Vyndáme kola a už vyrážíme na cestu. Opravdu si pochvaluji trasu kterou jsem vybral. Cesta kolem jezera po nádherné cyklostezce je super.

Cestou potkávám první stellplatz, a dětské hřiště se stánkem na občerstvení kousek od jezera a cyklostezky. Naše cesta pokračuje, potkáváme projíždějicí lod a další a další kempy. Do jednoho jsme vjeli a pořádne ho prozkoumali a kemp se nám moc a moc líbil. Upravené velké stání s vodou a elektrikou ,výlevka prostě vše co má takový kemp mít.

Pokračujeme dál a objíždíme celé jezero,cesta nám uběhla docela rychle a i když bylo zamračené počasí vůbec nám to nevadilo a my si cestu užili.Za chvili jsme vjeli na náměstí a zamířili k autu. Ještě jsme objeli zámek a park a pak už zase zpět k autu a domů. Byl to úžasný vylet a tady jen kousek z toho co jsme tam prožili….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *