Travel

Termální lázně Dunajská Streda

Tak je tu 26.10 2022 a my vyrážíme na Slovensko,do Dunajské Stredy neboť jsme tam nikdy nebyli a tak se chceme ohřát v termálních vodách tamních lázní.Počasí je pošmourné a cesta příšerná,uvazli jsme na dalnici D1 kde jsme asi 2 hodiny stali a nebo jen krokem popojižděli.Na parkoviště u termálu se dostáváme až kolem pul osmé večer.

Recepční nám poradí,at počkáme do pulnoci a nemusíme tak platit ješte dnešek a tak čekáme. Mezitím příjiždí další a další auta a také čekají na pulnoc aby mohli zaparkovat svá auta. Já měl štestí nebot mi tam kamarád držel pěkné místo a jak uhodila půlnoc už jsem se hrnul dál a konečně zaparkoval. Únava se trochu dostavila a tak jsme jen pokecali a já šel spát. No a další den hurá do teplé vody a odpoledne na procházku do Dunajské Stredy. Tohle město mě nijak nenadchlo, samý kruháč,samý panelák prostě nic a tak jsme se zase vratili zpátky a opět se vydali do termálů,co taky jiného. Neustalé škaredé počasí nám nedovolovalo moc aktivit venku a tak jsme byli zalezlí bud v autě a nebo v termálech.

Když už jsem toho měl dost,přesto i za hnusného počasí jsme vyrazili na kolách směr Gabčíkovo podívat se na kanál.Když jsme dorazili už poprchávalo ale to nás neodradilo a aspon něco jsme si prohledli a zase se vrátili zpátky.

Mnoho z vás mě poznávalo z mých videí a cest a bylo to moc milé setkání s vámi se všemi a já doufám,že se zase brzy někde při svých cestách potkáme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *