Travel

Itálie – kemp Ai Tucum a kemp Oasis-21.9.-26.9.2020

Tak je tu středa,a my se vydáváme zase dál a opouštíme kemp Spartaskus a naše Pompeje kde se nám tolik líbílo a které jste viděli v prvním díle.Ted zase míříme jinam, a to pod Řím do kempu ai Tucum ,který jsem našel úplnou náhodou. Cesta nám ubíhá docela rychle,nádherné počasí a my se těšíme na další dobrodružství. Dorazili jsme k hlavní braně po cestě plných děr a výmolů a ted čekáme na někoho s kým se domluvíme,neboť Italove nemluví Německa a ja zas neumím Italsky.Naštestí po chvili přibihá chlapík a vou italskou němčinou nás zdraví „Guten Tag“….

Po malé domluvě nám přidělil dělníka aby nám ukázal kde máme stát, a my vyrážíme za cenu 14e na noc na naši přidělenou parcelu.No,musel jsem trochu víc točit volantem abychom se tam vešli ale nakonec jsme byli spokojeni.Ihned vyražíme na obchuzku a k moři.To nás uchvátilo,byly vlny a tak jsme tam mohli řádit i ted na konci září nebot moře bylo teplé.

Zjistili jsme,že jsme v kempu až na pár Italu skoro sami a to byl pořádný kemp,skoro jako městečko,samá chata a v sezoně se tam vtěsná až 800 lidí.No ale ted jsme tady sami a to na nás pusobí neblahým dojmem.Zustavame tu dva dny,projedeme se na kole a užijeme si to i tak,ač máme radi kolem sebe lidi.

Nadešel čas, a my zase vyrážíme dál,přes celou Italii až pod Benátky do kempu Oasi a že to byla štreka,to vám tedy povím. Na parkovištích jsme si dávali kafe a k večeru přijeli do města Adria kde jsme přespali na velkém parkovišti u obchodního domu Coop. Rano jsme skočili na nákup a jupí čerte už to zase valíme dál a dál,až přijedeme do původního plánu a tím ej Rossolina Mare….tady je ale vše zavřené,jsem hodně zklamaný neboť jsem se sem docela těšil. Byl jsem tu před 13 lety a moc se mi tu libilo a ted,konec,vše zavřené..no co se dá dělat,vyrážíme dál a navigace mi ukazuje kempy kousek od Rossoliny Mare ale na druhé straně. Přžijíždíme a nacházíme další kemp který je v tento čas zavřený.Chodím kolem zavřených vrat když se za mnou ozve…Ahoj….otočím se a v duchu zajsám že jsem tu Češi,ale byli to Němci a použili tento pozdrav namořníku,který je pozdravem i naším a hned se mě zeptali jestli umím Německy.Odpovědel jsem ano a oni nám ukazali otevřený kemp…Slava, říkám si a příjíždíme do kempu Oasi

Kemp byl nádherný,opět jsme zaparkovali auto a vydali se k moři, tady bylo sice studenější ale i tak jsme si ho užili.Ráno se vydáváme na kolách na výlet podle moře a ja jsem zjistil že jsem tu už byli před 2 lety ještě se starým autem v kempu TreDue,který se nám moc nelibil…Čas se pomalu nachýlil a my museli pomalu balit. Všechno jednou končí a tak i naše putování po Italii.

Tak se tímto s vámi tímto loučím a přeji pohodu při sledování videa kde se dozvíte víc….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *