Travel

Německo- Saské Švýcarsko 13.10.2018

No a máme tu sobotu a my opět vyrážíme.Cíl však nebyl až tak jasný,neb jich je několik,ale nakonec vyhrává Německo a městečko Struppen kde jsem našel jak jinak opět nádherné cyklotrasy kolem Labe.Náš obytnák jmenem „Máňa“ šlape jak hodinky a dokonce si troufne i na kamiony a tak si to valíme po dálnici jak s osobákem.

Přijíždíme do vesničky a sjíždíme z kopce kde nás zastaví most kde je napis 3m a my jsme s naší „Máňou“ trochu vyšší,tak zahýbám mezi garaže a modlím se abych našel místečko kde bychom mohli zaparkovat. Naštěstí nacházím uplně jak pro nás dělané místo kde se dá stát a tak parkujem a hned sundavam kola a už vyrážíme.

Je to fakt paráda,sice jak jinak lidí dost ale hned za mostem je místo pro karavany a obytné vozy nižší jak 3m a ti toho taky využívají.No my vyrážíme směr Pirna.Slunce doslova pálí i v říjnu,neskutečné počasí, a tak si to užíváme až k městu Pirna kde to zase otáčíme zpět.

Nádherná projíždka ale nekončí,opouštíme sice po návratu městečko Struppen ale mířím nádherným Sazským Švýcarskem do lázní Ráthen kde se projdeme a pokocháme přírodou.Nádherný výlet,tak zase příště.-..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *