Travel

ATC Kemp Merkur – Pasohlávky – 8 – 10.6 -2018

Tak náš první výlet od 8 až 10.6 2018s naším obytňákem byl opravdu vyjimečný,vyrazili jsme do Pasohlávek do kempu Merkur.Koupil jsem starší obytňák z roku 1995 a nechal zabudoval střešní klimatizaci a dal mu jmeno Máňa.Opravdu to byla taková Máňa,ale která nás nikdy nezklamala a vždy nás dovezla do cíle a tentokrát to byla premiera. Vyrazil jsem a hned se na dálnici dostal do zácpy,tak jsem vyjel na prvním vyjezdu a dojel do Chlumce nad Cidlinou,že pojedu na Hradec Králové po staré silnici,ale jaké bylo moje překvapení když jsem se dostal i tady do zácpy a musel čekat.Myslel jsem si,že už dál snad nedojedu,ale naštestí se to povedlo a já pokračoval dál až do kempu Merkur do Pasohlávek . Zaparkovali jsme na super místě přímo u vody a já ani nevěděl jak se rozdělá markýza,to víte začátečník a tak jsem ji radeji nechal smotanou a jen jsme seděli před autem, kde jsme si udělali pohodičku.

Procházka po kempu,dali jsme si něco k jídlu a potom vyrazili na kolách kolem jezera.I když nejsem až takový zastánce jízdy na kolách přesto jsem si užil krásný výlet.Druhý den bylo tak nádherně,že jsem skočil do vody a pořádně jsem se vykoupal,to byla lahoda…..

Večer jsem rozdělal gril a začal připravovat klobásky a nějaké dobroty.Stáli jsme přímo na křižovatce takže kolem nás chodilo spousta lidí a já se modlil abych nebyl za blbce a gril mi chytnul.No naštěstí se to povedlo a my si pochutnali.

Čas se naplnil a my vyrazili do blízkého Mikulova.Zaparkoval jsem u restaurace a vydali jsme se na zámek,který jsme si prošli a pak vyrazili na svatý kopeček.To byla cesta útrpná,hrozný vedro a já se škrábal do prudkého kopce a s posledním vypětím sil jsem se doškrábal až na vrchol.Nádherný výhled mě byl odměnou,no a pak už nastala cesta domu.Náš první výlet našim prvním obytnákem se povedl a my se těšili na další…

Jeden myslel na “ATC Kemp Merkur – Pasohlávky – 8 – 10.6 -2018

  • Krásný…ale proč ty strašný filtry na fotkách 😩🙈 úplně z toho bolí oči

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *