Travel

Kemp Hoch – Jižní Čechy 8.5-10.5 2020

Tak je 8.5.2020 a my vyrážíme do Jižních Čech do kempu Hoch kde jsem si po tel domluvil trocha toho zázemí.Takže nám majitel kempu otevřel sprchy, toalety a zapnul proud a my se mohli připojit.Byla to parada,v době pandelie kdy je vše zavřené.,my měli kemp jen pro sebe a otevřený.Připojil se k nám můj kamarad z Poděbrad který začíná s karavaningem a tak jsme nejeli uplně sami.

Hned první den kdy jsme přijeli ,připravili auto ke kempování a vyrazili na zámek Hluboká na kolách. Byla to paráda a za chvíli jsme se procházeli po parku zámku který byl uzavřen.No nedalo se nic dělat a tak jsme vyrazili na obhlídku parku na kolách a za chvili si to mazali na večeři zpět do kempu.

Další den jsme se nachystali na cestu do Českých Budějovic, a mužu napsat,že cyklostezka z kempu byla úžasná.Vedla nádhernou přírodou a člověk si ani neuvědomil a za chvili se procházel po násměstí v Českých Budejovicích. No dali jsme si pizzu,projeli okolí a zase se vydali zpět.

Ješte po večeři jsme se chtěli projít po druhím břehu rybníka,ale již mě přemohla lenost a tak jsem volil kolo.Ani jsem netušil,že dojedeme po lesních cestách až do města Zliv a zase zpět, a že to bude ještě delsí než prochazka,ale opět mužu napsat,že jsme si to užili.

Celkově se tento víkend povedl,vyšlo krásné počasí,měli jsme zazemí a užívali si výletů na kolách.Tak zase příště přátelé….u dalších videí a výletů ahoj

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *